GAGGIA LA GIUSTA
HARMONY IN STYLE
Previous
Next
Ürün Kodu :

LA GIUSTA

Gaggia La Giusta… Gaggia Milano’nun yeni ikonik profesyonel kahve makinesi, maksimum güvenilirliği zarif bir estetikle birleştiriyor.

Mümkün olan en iyi ergonomi, sunulan çeşitli seçimlerin daha iyi görünmesi için eğimli bir kullanıcı arayüzü, maksimum pratiklik için açılı filtre tutucular ve sadece 0-90 ° dönüşle maksimum buhar sağlayan bir buhar düğmesi içeren estetik ve  eşsiz bir tasarıma sahiptir.

La Giusta, baristaların tüm parametreleri özelleştirmesine, kontrol etmesine ve de enerji tasarrufu modunu ayarlamasına olanak tanıyan renkli bir dokunmatik ekrana sahiptir.

Gruplarının her biri, 5 düğmeli arkadan aydınlatmalı bir tuş takımına ve kahve grubunu tamamen temizlemek için tasarlanmış programlanabilir bir “Boşalt” düğmesine sahiptir.

Soğuk dokunuş teknolojisi ile donatılmış ve dokunulduğunda daha serin tutmak için tasarlanmış iki buhar çubuğuna sahip La Giusta’nın ayrıca LED donanımlı bir çalışma alanı da bulunuyor.

La Giusta, barista’nın en temel gereksinimlerini göz ardı etmeden teknolojik yenilik yaratma misyonumuzdan büyük ölçüde ilham almıştır: bu nedenle Gaggia Milano, bakım açısından maksimum pratikliği garanti etmektedir.

Dahası, bir USB bağlantı noktası sayesinde La Giusta’nın yapılandırmasını, yazılım güncellemelerini ve ekran koruyucu logosunu özelleştirme gibi işlemeleri hızlı ve kolayca yapabilirsiniz.

ŞİMDİ SATIN AL

Gaggia Professional Türkiye Distribütörü

Gaggia Professional
Türkiye Distribütörü

Merkez

Adres: BAHARIYE CAD. SULUN SK. NO:59, NALCACI IS MERKEZI İstanbul

Telefon: 0212-494 38 38

Fax: 0212-494 39 35

Showroom

Adres: Ahi Evran Cad. No:6 42 Maslak AVM Ofis 1 İstanbul

Telefon: 0212 809 30 25

Fax: 0212-494 39 35