HAKKIMIZDA

GLOBALLY

DANIŞMANLIK A.Ş

Globally dünyaca ünlü markaların distribütörlüğünü yaparak müşterilerine tedarik yönetimi ve ürün yaşam döngüsü yönetimi konusunda hizmet verirken aynı zamanda uzmanı olduğu alanlarda müşterilerine danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır. 

Siz de çalıştığımız Gaggia, Lelit, Thrustmaster, Timemore gibi büyük firmaların arasına katılmak isterseniz bizi arayabilirsiniz. İşinizi büyütmek için buradayız…

Teknolojinin günümüze kazandırdıklarıyla, kurumları yeni nesil ticaret de daha güçlü kılacak çalışma sistemlerini kurup yöneten ve öğreten bir çok sektörde deneyimi olan yeni nesil bir Danışmanlık Şirketidir.

Kurumların iç yapısında, sıkışan noktları dışarıdan farklı bir bakış açısıyla bakarak kurum içi eksiklerin tamamlamlanması ve potansiyeli ortaya çıkarma gibi konuların yanında şirketlerin alt yapı oluşumu ve kurulumu, reklam, pazarlama, iş süreçleri yönetimi, satın alma ve rakip analizi gibi konularda hizmet vermekteyiz.

Çalışanlarımız konusunda uzman sektörlerinde yer etmiş bilgi birikimiyle bir çok şirketin büyümesinde ve isim yapmasında rol almış katma değer

yaratacak danışmanlardır.

Globally Danışmanlık aynı zamanda sektöründe öncü markaların distribütörlüğünü de yapmaktadır. Bu distribütörlükler de taşıdığı markalar her geçen gün artan şirketimiz kamuoyunu bilgilendirerek distribütörlüklerini artırmaya devam edecektir.

Globally Danışmanlık olarak yurt içinde doğrudan üretime ciddi önem veriyoruz. Üretim yaptığımız ürünlerde kalite, fayda ve fiyat ilişkisini iyi yöneterek yurt içi ve yurt dışı bir çok tüketiciye ulaştırıyoruz.

Globally gün geçtikçe üretim yaptığı ürün gamını artırarak büyüyen portföyüyle ülke ekonomisine  katkı sağlamayı hedeflemektedir.